Aktuality

2. června 2010

Ekofestival na náměstí Míru

Ekofestival na náměstí Míru Ve čtvrtek 3. června od 10 hodin rozbalí stánky a představí svůj program ekologické organizace aktivní v ochraně životního prostředí. Po celý den bude probíhat i kulturní program.
 

Akce, kterou pořádá Zelený kruh, se koná u příležitosti Světového dne životního prostředí. Účastníci akce budou mít jedinečnou příležitost se seznámit s ekologickými organizacemi aktivními v ochraně životního prostředí a s jejich aktivitami v ochraně přírody a krajiny. V rámci programu budou pro účastníky připraveny hry a zábavně vzdělávací aktivity pro děti i dospělé, budou nabízeny ekologicky šetrné výrobky, občerstvení Fair Trade nebo lokální produkty.

Své stánky na ploše náměstí budou mít například: Arnika, Auto*mat, CENIA, Hnutí Brontosaurus, Hnutí Duha, Jeden svět, Konopa, Oživení, Pražské matky a další známé organizace zaměřené na ochranu životního prostředí a zdravý životní styl.

Akci budou doprovázet i hudební vystoupení školních sborů základních škol. V odpolední části programu vystoupí též kapely Fidibus, Échos de Belleville, Quieten, Akustické jazzové trio nebo členka kapely Yellow Sisters Luhawa a její hlasohrátky.

Odkazy:

http://www.zelenykruh.cz/cz/ekofestival/ekofestival-2010/