Archiv 2007-8

9. října 2007

Mateřské centrum pořádá burzu

Mateřské centrum pořádá burzu
Mateřské centrum při farním sboru Českobratrské církve evangelické pořádá ve čtvrtek 18. října 2007 burzu dětského a juniorského oblečení, obuvi, školních a sportovních potřeb, knížek, hraček a dalších dětských věcí.
 
Burza se uskuteční v evangelickém sboru na Korunní 60 (nejblíže z metra Jiřího z Poděbrad). Příjem věcí proběhne ve středu od 16,30 do 18,30, prodej (tj. vlastní burza) ve čtvrtek od 13,00 do 18,00, výdej neprodaných věcí pak tentýž den od 19 do 19,30. Za každou přijatou věc se vybírají 3 Kč, z celkového prodeje se strhává 10%. Výtěžek je věnován ve prospěch mateřského centra FS ČCE. Nevyzvednuté věci propadají ve prospěch mateřského centra.
Přijímají se jen věci čisté, neponičené a prodejné (!). Pořadatelé si vyhrazují právo věci nepřijmout. Příjem věcí je limitován do 25 ks na osobu přítomnou příjmu. Pořadatelé prosí, abyste měli připraveny drobné peníze a seznam věcí bez číslování položek.

Mateřské centrum vzniklo jako aktivita několika maminek ze sboru, které byly buď na mateřské dovolené anebo měly již odrostlejší děti a chtěly se věnovat ostatním. Centrum vedle poskytování prostoru k setkávání maminek s malými dětmi organizuje také například představení loutkových divadélek, různé rukodělné činnosti a burzu použitého oblečení. Centrum má otevřeno v pondělí, středu a pátek od 9 do 12 hodin a zve všechny maminky (ale i tatínky) s dětmi z okolí.

Více informací k mateřskému centru najdete zde: http://vinohrady.evangnet.cz/index.php?kap=matcentrum
(podle letáku MC a www stránek sboru sestavil S. Sojka, foto taky Sojka)