Aktuality

30. března 2010

Občanské sdružení Lata oslaví výročí koncertem v Retru

Občanské sdružení Lata oslaví výročí koncertem v Retru V klubu Retro na Francouzské ulici oslaví ve středu 31. března patnácté výročí svého založení občanské sdružení Lata. Oslava proběhne formou koncertu, na kterém vystoupí skupiny Eddie Stoilow, One Night Band a 4signs.
 

Lata je nezisková organizace, která pomáhá ohroženým dětem a mladým lidem v Praze a Středočeském kraji. Svým klientům pomáhá se začleněním se do společnosti, s řešením problémů a obtížných nebo ohrožujících situací. Snaží se vyrovnávat jejich znevýhodnění, posilovat jejich dovednosti a umožnit jim standardně dospívat tak, aby měli šanci prožít plnohodnotný život. Pracuje také s rodinami klientů, poskytuje komplexní pomoc a podporu.

Koncert, který se koná ve vinohradském klubu Retro Music Hall (na Francouzské, od náměstí Míru po pravé straně asi druhý dům) ve středu 31. března od 19 hodin, je určen jak dobrovolníkům a klientům Laty, tak i veřejnosti. Vstupné je oproti jiným zde konaným akcím za hubičku - 110 Kč (v předprodeji 100 Kč, v Latě za 80).

Upozorňuji také na další koncerty, které v Retru proběhnou během dubna a jsou určeny opravdovým fajnšmekrům: 15.4. Over the Rainbow, 26.4. Asia (ano, TA Asia!) a 29.4. Monika Načeva + DG 307 + hosté Michal Pavlíček a DJ Five.

Odkazy:

Občanské sdružení Lata: www.lata.cz

Retro Music Hall: www.retropraha.cz  

kapely: www.eddiestoilow.com, www.onenightband.cz, www.4signs.cz