Aktuality

23. března 2010

Portrait - bluegrass v Ryběnaruby

Portrait - bluegrass v Ryběnaruby V intimním prostředí čajovny/klubu Rybanaruby v Mánesově ul. 87 (skoro u náměstí Jiřího z Poděbrad) se ve středu 24. března odehraje koncert folkově-bluegrassové skupiny Portrait.
 

Kapela se hlásí k označení "něžný grass", který vymyslel náhodný divák na jednom z koncertů, a určitě osloví nejen skalní příznivce amerického bluegrassu, ale i ty, kdo chtějí slyšet něco jemnějšího. Jejich repertoár tvoří částečně tradiční country a bluegrassové kusy, částečně vlastní tvorba s texty kapelníka Jirky Medřického. Velkou devizou kapely jsou její krásné zpěvačky, vládnoucí nejen secvičenými čistými vokály, ale i zručností ve hře na hudební nástroje.

Koncert začíná ve 20,00 a předpokládaný konec je ve 22, vstupné činí 101 Kč, jako občerstvení si můžete dát čaj, kávu nebo víno.

Krámek v čajovně nabízí také neobvyklý sortiment - například krasohledy, konopný mošt z Hostětína (ano, ten, co ho nedovolili ochutnat princi Charlesovi - vy máte šanci!), produkty nesoucí označení bio a fairtrade ... a také čaj :-)

Odkazy:

Rybanaruby - http://rybanaruby.net/

Portrait - http://www.portrait.cz