Aktuality

21. března 2010

Zimní pohádka v Malém Vinohradském

Zimní pohádka v Malém Vinohradském
Už jste někdy slyšeli, že by Shakespeare začínal Zappovým Bobby Brownem a o přestávce hrál po celém divadle Elvis? Navštivte ve čtvrtek 25. března sympaticky nekonvenční pojetí klasiky v Malém Vinohradském divadle.
 

Nevíte, že Vinohrady mají kromě toho "velkého" Vinohradského divadla na náměstí Míru ještě jedno, Malé Vinohradské? Existuje od roku 2003, kdy bylo založeno osmi absolventy herecké školy a hereckým pedagogem Václavem Martincem. Soubor vystupuje například v Rubínu, v Minoru, hraje také školní představení, ale domovskou scénu má ve vnitrobloku v Záhřebské ulici 21.

Tam také bude ke shlédnutí čtvrteční představení Shakespearovy Zimní pohádky, v programu označované jako "Pohádka o světě, který je plný protikladů" a v upoutávce na Facebooku " Poněkud drsná pohádka s punk-rockovým sountrackem a ledovým koncem." Představení režírují Pavel Khek a Peter Chmela, hrají P. Pochop, L. Šolc, H. Mathauserová, I. Huspeková, S. Lekešová, M. Hodinářová, V. Jopek, P. Kozák j. h., J. Panzner j. h., L.Saidl j. h.

Představení začíná v 19,30, předpokládaná délka je do 21,45, rezervace vstupenek je možná na tel. č. 774 512 922 nebo na mailu male.vinohradske@centrum.cz.

Odkazy:

Malé vinohradské divadlo

Představení - událost na Facebooku